Kupować AOD607_001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-252-4L |
|---|---|
| Seria: | - |
| Package / Case: | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | AOD607_001 |
| Rodzaj FET: | N and P-Channel Complementary |
| Cecha FET: | Standard |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array N and P-Channel Complementary 30V 12A (Tc) Surface Mount TO-252-4L |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 30V |
| Opis: | MOSFET N/P-CH 30V TO252-4 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 12A (Tc) |
| Email: | [email protected] |