Kupować 910553 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | - |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | - |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| przełączanie napięcia: | 240VAC - Max |
| Seria: | - |
| Czas Release: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose with Socket |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | RSRM8/24SPDT |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 40°C |
| Czas zadziałania: | 20ms |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | 910553 |
| cechy: | LED Indicator |
| Rozszerzony opis: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil DIN Rail |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Formularz kontaktowy: | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 750 Ohms |
| cewka zasilania: | - |
| Aktualny Coil: | 32mA |
| Email: | [email protected] |