Kupować G2R-14-DC5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 3.5 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 0.75 VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Seria: | G2R |
| Czas Release: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tray |
| Inne nazwy: | G2R-114P-V-US-DC5 G2R145DC G2R14DC5 G6H 1008M Z743 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 15ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | G2R-14-DC5 |
| cechy: | Sealed - Fully |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 5VDC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 5V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 8A |
| Materiał styków: | Silver Alloy |
| Formularz kontaktowy: | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki: | 5VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 47 Ohms |
| cewka zasilania: | 530 mW |
| Aktualny Coil: | 106mA |
| Email: | [email protected] |