Kupować 8536651001 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 18 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 3.6 VAC |
| Termination Style: | Tension Clamp |
| przełączanie napięcia: | 250VAC - Max |
| Seria: | PRZ |
| Czas Release: | 6ms |
| Relay Type: | General Purpose with Socket |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 50°C |
| Czas zadziałania: | 8ms |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | 8536651001 |
| cechy: | LED Indicator |
| Rozszerzony opis: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil DIN Rail |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 16A |
| Materiał styków: | Silver Nickel (AgNi) |
| Formularz kontaktowy: | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki: | 24VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 350 Ohms |
| cewka zasilania: | 0.75 VA |
| Aktualny Coil: | 31mA |
| Email: | [email protected] |