Kupować 84145042 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1 ~ 250VAC |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 24VAC/DC (19.2 ~ 30VAC/DC) |
| Rodzaj: | AC |
| Turn On Time: | 8ms |
| Wyłącz Czas: | 10ms |
| Styl: | DIN Rail Mount |
| Seria: | SIMM |
| Inne nazwy: | 646-1211 84145042-ND |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | 84145042 |
| cechy: | Status LED(s) |
| Rozszerzony opis: | AC Output Module 6A 1 ~ 250VAC Output 24VAC/DC (19.2 ~ 30VAC/DC) Supply |
| Opis: | OUTPUT MODULE AC 20MA 24VAC/DC |
| Obecny - Wyjście: | 6A |
| Obecny - Wejście: | 20mA |
| Kolor: | - |
| Email: | [email protected] |