Kupować 84145025 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 24 ~ 250VAC |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 230VAC (140 ~ 250VAC) |
| Rodzaj: | AC |
| Turn On Time: | 10ms |
| Wyłącz Czas: | 10ms |
| Styl: | DIN Rail Mount |
| Seria: | SIMM |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | 84145025 |
| cechy: | Status LED(s) |
| Rozszerzony opis: | AC Output Module 0.5A 24 ~ 250VAC Output 230VAC (140 ~ 250VAC) Supply |
| Opis: | OUTPUT MODULE AC 7MA 230VAC |
| Obecny - Wyjście: | 0.5A |
| Obecny - Wejście: | 7mA |
| Kolor: | - |
| Email: | [email protected] |