4SEP1200M+T
4SEP1200M+T
Part Number:
4SEP1200M+T
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Arkusz danych:
4SEP1200M+T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4SEP1200M+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:272mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:5.44A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:4SEP1200M+T
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:1200µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):12 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Pojemność:1200µF