4SEP100M+TSS
4SEP100M+TSS
Part Number:
4SEP100M+TSS
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V T/H
Wprowadzenie
Kupować 4SEP100M+TSS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:OS-CON™, SEP
Ripple Current - niska częstotliwość:90.5mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:1.81A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:4SEP100M+TSS
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:100µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):40 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V T/H
Pojemność:100µF