4609M-901-104LF
4609M-901-104LF
Part Number:
4609M-901-104LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 9SIP
Arkusz danych:
4609M-901-104LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4609M-901-104LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm)
Seria:900
oceny:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:9-SIP
Ilość Kondensatory:8
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:4609M-901-104LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.200" (5.08mm)
Rozszerzony opis:0.1µF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP
Materiał dielektryka:-
Opis:CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 9SIP
Rodzaj obwodu:Bussed
Pojemność:0.1µF