4609M-101-203LF
4609M-101-203LF
Part Number:
4609M-101-203LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 8 RES 20K OHM 9SIP
Arkusz danych:
4609M-101-203LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4609M-101-203LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±2%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:9-SIP
Rozmiar / Wymiar:0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
Seria:4600M
Oporność (Ohm):20k
Moc na element:250mW
Opakowania:Bulk
Package / Case:9-SIP
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:8
Ilość Pins:9
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:4609M-101-203LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.250" (6.35mm)
Rozszerzony opis:20k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
Opis:RES ARRAY 8 RES 20K OHM 9SIP