450BXW22MEFC10X30
450BXW22MEFC10X30
Part Number:
450BXW22MEFC10X30
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.450BXW22MEFC10X30.pdf2.450BXW22MEFC10X30.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450BXW22MEFC10X30 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:270mA
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-1357
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:450BXW22MEFC10X30
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:22µF