1210J5000333JDR
Part Number:
1210J5000333JDR
Opis:
CAP CER 0.033UF 500V X7R 1210
Arkusz danych:
1210J5000333JDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210J5000333JDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210J5000333JDR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 0.033UF 500V X7R 1210
Pojemność:0.033µF