1210J5000331JFR
Part Number:
1210J5000331JFR
Opis:
CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
Arkusz danych:
1210J5000331JFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210J5000331JFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210J5000331JFR
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
Pojemność:330pF