0TLS050.TXMB
Part Number:
0TLS050.TXMB
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Arkusz danych:
0TLS050.TXMB.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0TLS050.TXMB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:170V
Napięcie znamionowe - AC:-
Rozmiar / Wymiar:0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm)
Seria:POWR-GARD® TLS
Czas odpowiedzi:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial Bend Cylinder
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:0TLS050.TXMB
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Aktualna ocena:50A