0TLS050.TXL
Part Number:
0TLS050.TXL
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 50A 170VDC CYLINDR
Arkusz danych:
0TLS050.TXL.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0TLS050.TXL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:170V
Napięcie znamionowe - AC:-
Rozmiar / Wymiar:0.563" Dia x 1.740" L (14.30mm x 44.20mm)
Seria:POWR-GARD® TLS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Inne nazwy:TLS050.TXL
TLS050L
TLS50L
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:0TLS050.TXL
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 50A 170VDC CYLINDR
Aktualna ocena:50A