0JLS050.T
0JLS050.T
Part Number:
0JLS050.T
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Arkusz danych:
0JLS050.T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0JLS050.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm)
Seria:POWR-GARD® JLS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:0JLS050.T-ND
0JLS050T
F5084
JLS050
JLS050.T
JLS50
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:0JLS050.T
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 50A 600VAC NON STD
Aktualna ocena:50A