0JLS030.T
0JLS030.T
Part Number:
0JLS030.T
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 30A 600VAC NON STD
Arkusz danych:
0JLS030.T.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0JLS030.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Seria:POWR-GARD® JLS
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:0JLS030.T-ND
0JLS030T
F5083
JLS030
JLS030.T
JLS30
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:0JLS030.T
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 30A 600VAC NON STD
Aktualna ocena:30A