Kupować 0FLQ2.25T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 300V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Seria: | POWR-GARD® FLQ |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Inne nazwy: | FLQ2.25 FLQ2.25T |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 0FLQ2.25T |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 2.25A 500VAC/300VDC |
| Aktualna ocena: | 2.25A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 10kA |
| Zatwierdzenia: | CSA, UL |
| Aplikacje: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |