Kupować 90CIL14 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.457" Dia x 2.756" L (37.00mm x 70.00mm) |
| Seria: | HRCI-MISC |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | 90CIL14 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 90A 600VAC CYLINDR |
| Aktualna ocena: | 90A |
| Klasa: | K |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |