Kupować 0218.040MXE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) |
| Seria: | 218 |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Inne nazwy: | 0218.040MXE- 0228.040 0228.040M 0228.040M-ND 218.040MXE 218.040XE 228.040 228.040M M218.040XE |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 0.0055 |
| Numer części producenta: | 0218.040MXE |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Glass |
| Opis: | FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM |
| Odporność na zimno DC: | 35.7 Ohm |
| Aktualna ocena: | 40mA |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 35A |
| Zatwierdzenia: | CSA, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |