Kupować 0218.500TXP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Seria: | 218 |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5mm x 20mm |
| Inne nazwy: | 0218500TXP 218.500TP 218.500TXP F4302 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 2.825 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | 0218.500TXP |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Glass |
| Opis: | FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM |
| Odporność na zimno DC: | 0.37 Ohm |
| Aktualna ocena: | 500mA |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 35A |
| Zatwierdzenia: | CCC, CE, CSA, KC, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |