ZXTP2006E6TA
ZXTP2006E6TA
Part Number:
ZXTP2006E6TA
Opis:
TRANS PNP 20V 3.5A SOT23-6
Arkusz danych:
ZXTP2006E6TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZXTP2006E6TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):20V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:130mV @ 350mA, 3.5A
Typ tranzystora:PNP
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-26
Seria:-
Moc - Max:1.1W
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:SOT-23-6
Inne nazwy:1034-ZXTP2006E6DKR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ZXTP2006E6TA
Częstotliwość - Transition:110MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 3.5A 110MHz 1.1W Surface Mount SOT-26
Opis:TRANS PNP 20V 3.5A SOT23-6
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:300 @ 1A, 2V
Obecny - Collector odcięcia (Max):100nA
Obecny - Collector (Ic) (maks):3.5A