Kupować ZXTN2011GTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 220mV @ 500mA, 5A |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 3W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Inne nazwy: | ZXTN2011GDKR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZXTN2011GTA |
| Częstotliwość - Transition: | 130MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 6A 130MHz 3W Surface Mount SOT-223 |
| Opis: | TRANS NPN 100V 6A SOT223 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 2A, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 6A |
| Email: | [email protected] |