Kupować ZXTC4591AMCTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 100mA, 1A |
| Typ tranzystora: | NPN, PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-DFN (3x2) |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1.7W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | ZXTC4591AMCTADITR ZXTC4591AMCTATR ZXTC4591AMCTATR-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | ZXTC4591AMCTA |
| Częstotliwość - Transition: | 150MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 40V 2A, 1.5A 150MHz 1.7W Surface Mount 8-DFN (3x2) |
| Opis: | TRANS NPN/PNP 40V 2A/1.5A 8DFN |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 300 @ 500mA, 5V / 300 @ 100mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 2A, 1.5A |
| Email: | [email protected] |