Kupować ZXMP6A17KTC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks.): | ±20V |
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-252-3 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 125 mOhm @ 2.3A, 10V |
| Strata mocy (max): | 2.11W (Ta) |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy: | ZXMP6A17KTCDITR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | ZXMP6A17KTC |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 637pF @ 30V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 17.7nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | P-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | P-Channel 60V 4.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3 |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | 4.5V, 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 60V |
| Opis: | MOSFET P-CH 60V 4.4A DPAK |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 4.4A (Ta) |
| Email: | [email protected] |