Kupować ZXMHC6A07N8TC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SOP |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 250 mOhm @ 1.8A, 10V |
| Moc - Max: | 870mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | ZXMHC6A07N8DITR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | ZXMHC6A07N8TC |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 166pF @ 40V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 3.2nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) |
| Cecha FET: | Logic Level Gate |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) 60V 1.39A, 1.28A 870mW Surface Mount 8-SOP |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 60V |
| Opis: | MOSFET 2N/2P-CH 60V 8-SOIC |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 1.39A, 1.28A |
| Email: | [email protected] |