Kupować ZXCW6100S28 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Class D |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SSOP |
| Seria: | Acoustar™, NOVALOAD™ |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Typ wyjścia: | 2-Channel (Stereo) |
| Inne nazwy: | ZXCW6100S28TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia: | 1W x 2 @ 4 Ohm |
| Numer części producenta: | ZXCW6100S28 |
| cechy: | Digital Inputs, I²S, Mute, PWM, Short-Circuit and Thermal Protection, SPI, Tone and Volume Control |
| Rozszerzony opis: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 28-SSOP |
| Opis: | IC AMP AUDIO STEREO 25BIT 28SSOP |
| Email: | [email protected] |