Kupować ZVP0120AS z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-92-3 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 32 Ohm @ 125mA, 10V |
| Strata mocy (max): | 700mW (Ta) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZVP0120AS |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 100pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | - |
| Rodzaj FET: | P-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | P-Channel 200V 110mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole TO-92-3 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 200V |
| Opis: | MOSFET P-CH 200V 0.11A TO92-3 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 110mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |