Kupować ZTX958STOB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 400mV @ 100mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1.2W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | E-Line-3, Formed Leads |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZTX958STOB |
| Częstotliwość - Transition: | 85MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 400V 500mA 85MHz 1.2W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Opis: | TRANS PNP 400V 0.5A E-LINE |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 500mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |