ZTX450STOA
Part Number:
ZTX450STOA
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
TRANS NPN 45V 1A E-LINE
Arkusz danych:
ZTX450STOA.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZTX450STOA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):45V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:250mV @ 15mA, 150mA
Typ tranzystora:NPN
Dostawca urządzeń Pakiet:E-Line (TO-92 compatible)
Seria:-
Moc - Max:1W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:E-Line-3, Formed Leads
temperatura robocza:-55°C ~ 200°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ZTX450STOA
Częstotliwość - Transition:150MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 1A 150MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible)
Opis:TRANS NPN 45V 1A E-LINE
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:100 @ 150mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max):100nA (ICBO)
Obecny - Collector (Ic) (maks):1A