Kupować ZLLS350TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1V @ 275mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 40V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOD-523 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 1ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-79, SOD-523 |
| Inne nazwy: | ZLLS350TA-ND ZLLS350TATR |
| Temperatura pracy - złącze: | 150°C (Max) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZLLS350TA |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 40V 380mA (DC) Surface Mount SOD-523 |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 40V 380MA SOD523 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 4µA @ 30V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 380mA (DC) |
| Pojemność @ VR F: | 6pF @ 30V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |