Kupować ZL50057GAC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 272-PBGA (27x27) |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 272-BBGA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | - |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZL50057GAC |
| Berło: | - |
| zawiera: | - |
| Funkcjonować: | Switch |
| Rozszerzony opis: | Telecom IC Switch 272-PBGA (27x27) |
| Opis: | IC DIGITAL SWITCH 12K CH 272BGA |
| Obecny - Dostawa: | 240mA |
| Email: | [email protected] |