Kupować ZL30120GGG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 100-CABGA (9x9) |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 11:10 |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 100-FBGA |
| PLL: | Yes |
| Wydajność: | LVCMOS |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZL30120GGG |
| Główny cel: | Ethernet, SONET/SDH, Telecom |
| Wkład: | LVCMOS |
| Częstotliwość - Max: | 100MHz |
| Różnica - Wejście: Wyjście: | No/No |
| Opis: | IC LINE CARD SYNCH 100CABGA |
| Email: | [email protected] |