Kupować ZDT758TC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 10mA, 100mA |
| Typ tranzystora: | 2 PNP (Dual) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SM8 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 2.75W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-223-8 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZDT758TC |
| Częstotliwość - Transition: | 50MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 400V 500mA 50MHz 2.75W Surface Mount SM8 |
| Opis: | TRANS 2PNP 400V 0.5A SM8 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 40 @ 200mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |