Kupować ZDT6705TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1.5V @ 1mA, 1A |
| Typ tranzystora: | NPN, PNP Darlington (Dual) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SM8 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 2.75W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-223-8 |
| Inne nazwy: | ZDT6705TR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZDT6705TA |
| Częstotliwość - Transition: | 150MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Darlington (Dual) 120V 1A 150MHz 2.75W Surface Mount SM8 |
| Opis: | TRANS NPN/PNP DARL 120V 1A SM8 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 1A, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 10µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |