Kupować XC6124C339MR-G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Próg: | 3.9V |
|---|---|
| Rodzaj: | Watchdog Circuit |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-25 |
| Seria: | - |
| Resetowanie Timeout: | 100 ms Typical |
| Nastawić: | Active Low |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Wydajność: | Open Drain or Open Collector |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość napięć Monitorowany: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | XC6124C339MR-G |
| Rozszerzony opis: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-25 |
| Opis: | IC WATCHDOG TIMER SOT-25 |
| Email: | [email protected] |