Kupować XC17V08VQ44I z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 44-VQFP (10x10) |
| Seria: | - |
| Programowalny Rodzaj: | OTP |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 44-TQFP |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Rozmiar pamięci: | 8Mb |
| Numer części producenta: | XC17V08VQ44I |
| Opis: | IC PROM SER I-TEMP 3.3V 44-VQFP |
| Email: | [email protected] |