Kupować XC17S20PD8I z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-PDIP |
| Seria: | - |
| Programowalny Rodzaj: | OTP |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rozmiar pamięci: | 200kb |
| Numer części producenta: | XC17S20PD8I |
| Opis: | IC PROM PROG I-TEMP 5V 8-DIP |
| Email: | [email protected] |