Kupować WSL2010R4000FEA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±75ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 2010 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Seria: | WSL |
| Oporność (Ohm): | 0.4 |
| Moc (W): | 0.5W, 1/2W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2010 (5025 Metric) |
| Inne nazwy: | WSLE-.40TR |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 170°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 40 Weeks |
| Numer części producenta: | WSL2010R4000FEA |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.4 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element |
| Opis: | RES SMD 0.4 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Kompozycja: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |