WNA5R0FE
Part Number:
WNA5R0FE
Producent:
Ohmite
Opis:
RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusz danych:
WNA5R0FE.pdf
Wprowadzenie
Kupować WNA5R0FE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Seria:WN
Oporność (Ohm):5
Moc (W):0.5W, 1/2W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
Inne nazwy:OHWNA5R0FE
OHWNA5R0FE-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:WNA5R0FE
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Non-Inductive
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:5 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound
Opis:RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL