Kupować WFH90L25RKE z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±10% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) |
| Seria: | WFH |
| Oporność (Ohm): | 25 |
| Moc (W): | 90W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Rectangular Case |
| Inne nazwy: | OHWFH90L25RKE OHWFH90L25RKE-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 220°C |
| element mocowania: | Flanges |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | WFH90L25RKE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Opis: | RES CHAS MNT 25 OHM 10% 90W |
| Kompozycja: | Wirewound |
| Okładziny, Typ obudowy: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |