Kupować WFH230L5R0K z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±10% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) |
| Seria: | WFH |
| Oporność (Ohm): | 5 |
| Moc (W): | 230W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Rectangular Case |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 220°C |
| element mocowania: | Flanges |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | WFH230L5R0K |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Opis: | RES CHAS MNT 5 OHM 10% 230W |
| Kompozycja: | Wirewound |
| Okładziny, Typ obudowy: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |