Kupować VN770K-E z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 5.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 40V (Max) |
| Technologia: | Power MOSFET |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SO |
| Seria: | OMNIFET II™, VIPower™ |
| Rds On (Typ): | 160 mOhm (Max) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (2) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | VN770K-E |
| Typ obciążenia: | Inductive |
| Berło: | Logic |
| cechy: | Status Flag |
| Ochrona usterek: | Current Limiting, ESD, Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO |
| Rozszerzony opis: | Half Bridge (2) Driver DC Motors, General Purpose, Relays Power MOSFET 28-SO |
| Opis: | IC MOTOR DRIVER PAR 28SO |
| Obecny - Szczytowa wydajność: | - |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 9A |
| Aplikacje: | DC Motors, General Purpose, Relays |
| Email: | [email protected] |