Kupować VC2220K122R011 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 18V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 16.2V |
| Napięcie warystora (maks.): | 19.8V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksymalna V DC: | 14VDC |
| Maksymalna V AC: | 11Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC2220K122R011 |
| Energia: | 5.5J |
| Opis: | VARISTOR 18V 1.2KA 2220 |
| Prąd - przepięcia: | 1.2kA |
| Email: | [email protected] |