Kupować V661BA60 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 1050V (1.05kV) |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 945V |
| Napięcie warystora (maks.): | 1155V (1.155kV) |
| Seria: | BA |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Encased Disc |
| Inne nazwy: | F4098 V661BA60-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 850VDC |
| Maksymalna V AC: | 660VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | V661BA60 |
| Energia: | 2300J |
| Opis: | VARISTOR 1050V 70KA CHASSIS |
| Prąd - przepięcia: | 70kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 4000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |