Kupować V575LS40APX2855 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 910V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 819V |
| Napięcie warystora (maks.): | 1001V (1.001kV) |
| Seria: | LS |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Disc 14mm |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 730VDC |
| Maksymalna V AC: | 575VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V575LS40APX2855 |
| Energia: | 120J |
| Opis: | VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM |
| Prąd - przepięcia: | 4.5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 220pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |