V420LC20AP
V420LC20AP
Part Number:
V420LC20AP
Producent:
Littelfuse
Opis:
VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Arkusz danych:
V420LC20AP.pdf
Wprowadzenie
Kupować V420LC20AP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):680V
Napięcie warystora (min):612V
Napięcie warystora (maks.):748V
Seria:LC
Opakowania:Bulk
Package / Case:Disc 14mm
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:560VDC
Maksymalna V AC:420VAC
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:V420LC20AP
Energia:90J
Opis:VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Prąd - przepięcia:4.5kA
Pojemność @ Częstotliwość:300pF @ 1MHz