Kupować V39MA2B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 39V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 35V |
| Napięcie warystora (maks.): | 43V |
| Seria: | MA |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SOD-83A Axial |
| Inne nazwy: | F2280 V39MA2B-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 31VDC |
| Maksymalna V AC: | 25VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V39MA2B |
| Energia: | 0.18J |
| Opis: | VARISTOR 39V 40A SOD83A AXIAL |
| Prąd - przepięcia: | 40A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 250pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |