Kupować V331HA32 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 518.5V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 467V |
| Napięcie warystora (maks.): | 570V |
| Seria: | HA |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 32mm, Formed Tabs |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 435VDC |
| Maksymalna V AC: | 330VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | V331HA32 |
| Energia: | 385J |
| Opis: | VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM |
| Prąd - przepięcia: | 25kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 1870pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |