V331HA32
Part Number:
V331HA32
Producent:
Littelfuse
Opis:
VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM
Arkusz danych:
V331HA32.pdf
Wprowadzenie
Kupować V331HA32 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie warystora (typ):518.5V
Napięcie warystora (min):467V
Napięcie warystora (maks.):570V
Seria:HA
Opakowania:Bulk
Package / Case:Disc 32mm, Formed Tabs
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Maksymalna V DC:435VDC
Maksymalna V AC:330VAC
Standardowy czas oczekiwania producenta:9 Weeks
Numer części producenta:V331HA32
Energia:385J
Opis:VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM
Prąd - przepięcia:25kA
Pojemność @ Częstotliwość:1870pF @ 1MHz