Kupować V275LS10CP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 430V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 387V |
| Napięcie warystora (maks.): | 473V |
| Seria: | C-III |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Disc 10mm |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | - |
| Maksymalna V AC: | 275VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 25 Weeks |
| Numer części producenta: | V275LS10CP |
| Energia: | 70J |
| Opis: | VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM |
| Prąd - przepięcia: | 3.5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 200pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |